Kontakt

Vchod do ordinace je z boční západní strany budovy Pošty 2 (hned vedle cyklověže), ordinace je v přízemí, avšak bariérová. Výjimečně lze přijet autem před podlouhlou budovu drážních kanceláří (nemocného pacienta kdyžtak před Městskou policií omluvím,  je považován za „dopravní obsluhu“)  k naložení a vyložení pacienta, ovšem parkovat nelze. Je totiž celé ve statusu vyhrazené.

V čekárně funguje vyvolávací elektronický systém dle času příchodu, který pak určuje Vaše pořadí ve frontě (identicky jak na úřadu či v bance). Vyčkejte na vyvolání svého čísla na světelném displeji, po kterém se Vás ujme moje zdravotní sestra …. a potom i já.

V případě vyššího počtu pacientů se čekárna uzavírá v 10.00-11,00 hodin dle přeplněnosti. Děkujeme tedy za pochopení, a že přicházíte včasněji. Je nyní virozová sezona + byla i navíc pandemická + navíc s očkováním.

MUDr. Martin Meloun
budova Pošta 2, Palackého 1233
53002 Pardubice

Kontakt
Tel.:  (00420) 732371004 (snažíme se zvednout maximum hovorů, ale někdy je to opravdu nezvládnutelné resp. nevhodné, jak pracovně při odběrech/výtěrech/očkování, tak společensky např. při psychoterapii či obnažení při vyšetřování)
Mail: info@martinmeloun.cz

Datová schránka: 2cgcxqj

Zaměstnanci:  Růženka Záleská, Petra Benešová, Bronislava Schubertová  (kolektiv milých krásných ochotných šikovných chytrých diplomovaných registrovaných zdravotních sester)

359A5547359A5523

Kliknutím na mapu se vám otevře nové okno Mapy.cz